LEW-TRANS

O Firmie

W Lew-Trans już od roku 2000 zajmujemy się szeroko pojętą dystrybucją młóta browarnianego oraz wsparciem gospodarstw rolnych w zboża paszowe i inne niezbędne do prowadzenia tego typu działalności towary.

Jesteśmy jednym z największych dostawców młóta browarnianego w Polsce. Nasz roczny obrót towaru sięga 70 tys. ton, co jest niezaprzeczalnie jednym z lepszych wyników, jeżeli chodzi o skalę krajową.

Sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniu, które procentują nawiązaniem kontaktów z największymi browarami działającymi pod szyldem Kompanii Piwowarskiej. Jest to gwarancja dwóch niezwykle ważnych rzeczy - regularnych dostaw i najlepszej jakości młóta. Te czynniki są dla nas niezwykle ważne, ponieważ tylko w ten sposób możemy nawiązywać partnerskie relacje z klientami i utrzymywać je przez wiele lat.

Oprócz usług dystrybucyjnych zajmujemy się również fachowym doradztwem dotyczącym zasad obsługi oraz poprawnego przechowywania wysłodziny.

Odbiorcami naszych towarów są rozsiane po całej Polsce gospodarstwa rolne, fermy, Ośrodki Hodowli Zarodkowej, biogazownie i mieszalnie pasz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.